Kariéra / Nabízíme práci

THP, technicko-hospodářský pracovník
Více

Nabízíme práci na pozici technicko-hospodářského pracovníka, který by se staral o příjem a vyřízení zakázek, komunikaci se zákazníky a úřady a s tím spojenou administrativu.

Pracovní náplň

Příjem a vyřízení zakázek

Komunikace se zákazníky

Komunikace s úřady a související administrativa

Vyřizování dotací

Řízení výroby a výrobního týmu

Požadavky

Praxe na dané pozici výhodou

Práce na PC na dobré úrovni

Řidičský průkaz skupiny B

Flexibilita

Samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost

Nabízíme

Trvalý pracovní poměr na plný úvazek

Nadstandardní platové ohodnocení za spolehlivý pracovní výkon

Možnost dalšího osobnostního a profesního rozvoje

Místo výkonu práce

Třebíč

Kontakt
Renata Garajová
Tel.: 774 476 825
Elektrikáři
Více

Hledáme samostatné elektrikáře (elektrotechniky) pro elektromontáže a zapojování fotovoltaických elektráren
případě akumulace i dobíjecí stanice a to včetně jejich oživení – elektrická část.

(Jedná se pouze o elektro práce, montáž fotovoltaických panelů na střechy zajišťují naši kolegové – střechaři).

Sestavení jednotlivých částí fotovoltaických systémů

Zapojení elektrické části fotovoltaického systému (rozvaděče, baterie, dobíjecí stanice..)

Připojení fotovoltaického systému přes střídače na rozvodnou síť.

Odzkoušení funkce fotovoltaického systému a technologie.

Požadavky

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Praxe v oboru elektro

Paragraf dle vyhlášky 50/1978 Sbírka

Uživatelské znalosti PC

Flexibilita

Nabízíme

Trvalý pracovní poměr na HPP / případně i ŽL

Velké Meziříčí, Třebíč, Zlín

Kontakt
Souhlas se soubory cokies
Nepřijmout